Sport i fitnessTenis

Mihail Kukuškin, u usponu

Bivši državljanin Ruske Federacije Kukuškin Mihail tenis je sada vrlo dostojan zaštite u sudovima časti Kazahstana.

Gubitak jednak pobjede

Ogroman zadovoljstvo primiti ne samo ljubitelje Kazahstana i Srbije, ali i sve prisutne Mar 7, 2016 u sportskom kompleksu u Beogradu "Pionir" na jednu osminu od završnoj fazi takmičenja za Svetske grupe Dejvis kupa.

Na današnji dan na terenu Mihail Kukuškin i Srbin Novak Đoković pokazao nešto teško. Intrigantna Meč je trajao pet sati. Iako je izgubila Kazahstanski predstavnik Srba da pobedi morali koristiti sve svoje vještine i da njihovi navijači ozbiljno nervozna, već zato što je pozicioniran kao najbolji teniser na svijetu.

Nakon utakmice između Srbije i Kazahstana N. Đoković neočekivano najavio da Mihail Kukuškin lako mogao dobiti zasluženu pobjedu u ovoj fantastičnoj utakmici i pozvao kule jedan od najsloženijih u karijeri.

i sam Michael je rekao da je neprijatelj bio na prvom dozvoljeno nekoliko grešaka, ali je kasnije znatno poboljšao igru i protive se ništa bolje reket je teško u svijetu, iako je samo jedan korak ostao za pobjedu.

Mihail Kukuškin, Biografija

Michael je rođen u Volgograd 26 decembar 1987 Od malena da ovisnici otac igranje dijete tenis, koji je i sam bio dobar sportaš i trener njegovog sina do sedamnaest godina.

Već 2006. godine, takmičarske serije Kukuškin IFT Futures uspio u završnom dijelu. Narednu sezonu, ljubitelje Saransk i Samarkand gradovima svjedok njegove dvije pobjede na ATP Challenger serije.

2008. godina je bila prekretnica godina za njega: pobjedu u Italiji (Barletta, ATP) i kod kuće (IFT Futures), učestvovao na turniru ATP (Barcelona, Umag, Moskva, St. Petersburg), i on je postao državljanin Kazahstana.

Do marta naredne godine Kukuškina Mihail, koji su u stalnom rastu i rejting, je igrao na turniru Masters serije u Majamiju (drugi krug, glavni mrežu). Sličan rezultat je prikazan na njih, a nakon mjesec dana u Španjolskoj (Barcelona).

U maju, bio je odabran da učestvuje u igrama u Portugalu (Estoril, glavni mrežu). Jul - osvajanja ATP turnira u Rusija (Penza). U septembru - sudjelovanje u igrama glavnom žrebu turnira u Maleziji (Kuala Lumpur).

U oktobru - sudjelovanje u Kremlju polufinala Kupa, u polufinalu, gdje je pobijedio ruski teniser Mihail Južnji.

Nedavni napredak profesionalni teniser

U 2010. godini, Mihail Kukuškin, postaje pobjednik Challengera u Njemačkoj (Braunschweig) i Rusija (Penza), dostigao broj jedan na listi od stotina profesionalnih sportista u tenisu.

Krajem iste godine osvojio je prvi ATP turnir, što nije u finalu u Sankt Peterburgu nadoknadi M. Jug.

U januaru 2015. godine prvi Mihail Kukuškin u Sidneju osvojio je drugo mjesto na ATP turniru, osvojivši dvije utakmice u L. Maier. Jači nego se pojavio samo predstavnik Srbije V. Trockog. Važno je napomenuti da oba finalista Dosegli glavnom žrebu, kvalifikuje se to dogodilo prvi put u žrebu ovog turnira.

Copyright © 2018 bs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.