Sport i fitnessAtletici

Mariya Savinova Sportska dostignuća i biografije

Mariya Savinova - uspješan ruski trkač. Jedan od najvažnijih uređen sportista post-sovjetske Rusije, pobjednik svjetskog prvenstva. Učesnik grand doping skandal.

Djetinjstva i adolescencije

Rođena je 1985. godine u Čeljabinsk hladno. Ona nikada nije pomislio da bi mi život povezati s radi. U ranoj dobi bila je drag ples i sanja da ponekad postane pravi igrač. S godinama, prioriteti su se promijenile, a sada igrala badminton. Važno je napomenuti da su uspjeli, pa čak i postao lekciju u ovom Savinova kandidat za majstora sporta.

Running Maria počeo da se bavi sasvim slučajno. Došao sam sa drugaricom u odjeljku i odlučila da održi jedan postupak. Čuveni trener joj Maslova vidio i ponudio da joj trenira stalno. Mariya Savinova nije opirala, jer voli sport i ona je upravo ono što svoje stavove učiniti. U budućnosti će uvelike izdvaja od svojih vršnjaka, a uskoro će početi da pokažu svoj talenat.

U 2003. godini, Maria se šalje na juniorskom prvenstvu Rusije. Niko nije mislio da bi mogao osvojiti ništa, ali je osvojila brončanu medalju. Iste godine je osvojila brončanu medalju i na Evropskom prvenstvu za mlade. S obzirom da je trkač počeo da treba uzeti ozbiljno, a ne samo na takmičenjima na državnom nivou, ali iu Europi. U dobi od devetnaest osvojila srebro u ruskom prvenstvu osam metara udaljenosti i po kilometra.

porno karijeru

Nakon uspjeha na nivou mladih sportista dugo vremena nisam mogao ništa postići u konkurenciji odraslih. Savinova odluči da slučaj u trenera, a ide u Vladimir Kazarin.

Uz novi trener znatno poboljšana, ali glavne nagrade i dalje se može naći. U 2008. godini, ona je poslana na svjetskom prvenstvu u Valenciji, ali to je samo 1/16 mesto. To postaje pravi proboj u 2009. godini. Ona je osvojio prvenstvo Rusije, ali i osvojila Europsko prvenstvo. Nakon ove sezone Savinova postati poštovana sportista u svijetu.

2010 ispostavilo se da je još uspješnija. Ona je osvojila prvo mjesto na Svjetskom prvenstvu, kao i na Evropskom prvenstvu. Važno je napomenuti da su sve nagrade su osvojili u ženskoj osam metara. Niko nije apsolutno ne čudi da u narednoj godini ponovo Savinova osvojio svjetsko prvenstvo.

U 2013. godini, međunarodna prvenstvu održanom u Rusiji, ali ovaj atletičar je samo drugo mjesto. Za ostale trke, ovaj rezultat će se smatrati uspjeh, ali Marija je rekla da bi mogao dobiti bolje rezultate.

Olimpijske igre

Budući olimpijski šampion Mariya Savinova On je otišao na svoju prvu svetu igre u dvadeset i sedam godina. Za sportiste ovom uzrastu se smatra vrlo impresivno, ali djevojka je pokazala da je ona još uvijek prerano za otpis. Na takmičenjima u Londonu, ona je postala prva u daljini osam stotina metara, i pokazao rezultat 1 minuta 56,19 sekundi.

Trkač vratio kući pobjednik, a kao jedan od najjačih sportaša na svijetu. Činilo se da je zbog starosti Marija više neće pokazati dobre rezultate nakon ljetne igre, ali to nije bilo tako. Ona će osvojiti mnogo više pobjeda, bez obzira na činjenicu da je gotovo trideset godina.

Mariya Savinova: doping skandal

U 2015. godini, događaj će se dogoditi rezonancu. Dešava se da mnogi ruski sportista optužen za upotrebu zabranjenih droga. Među ovoj listi, i volja Savinova. Naravno, sve će osporiti ovu odluku, ali u anti-doping agencija kako bi bili sigurni da sportisti zapravo koristi droge koje su zabranjene međunarodnim konvencijama. Kao rezultat toga, odlučeno je da je Marija zapanjeni. Zvaničnici žele da joj oduzme svih nagrada i vijek trajanja zabrane iz učešća na takmičenjima u bilo kojem nivou. Važno je napomenuti da diskvalifikuju okupljaju i trener šampiona. U ovom trenutku, konačna odluka nije prihvaćena, a posljednjih suđenja.

Mariya Savinova siguran da li je diskvalifikovan, to je potpuno pogrešno, jer doping nikada nije prihvaćen.

Privatni život

Muž Žena je također vrlo dobro poznat ličnost u svijetu atletike. Njegovo ime je Aleksey Farnosov. Mladi ljudi odavno znaju jedni druge, jer na jedan trener. U početku su se tek upoznali, ali u 2010. godini odlučio za legalizaciju njihovog odnosa. Pet godina nakon vjenčanja, prvo dijete par je rođen.

Mariya Savinova je sjajan sportaš. Uprkos činjenici da je lišen svih počasti i titule, svi će ga zapamtiti kao jedan od najjačih trke na svijetu. Još jedan dokaz da je - nekoliko nagrada na državnom nivou, među kojima je i Orden prijateljstva. Važno je napomenuti da je dobiti samo one sportiste koji zaista uspio da postigne mnogo.

Copyright © 2018 bs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.